Yönetim Kurulu Başkanı

Ahmet Varkan

Başarının Bir Sırrı Yoktur, Başarı Birlik ve Beraberlikten Doğmaktadır.

1962 yılında Muş Malazgirt ilçesinde dünyaya gelmiş. Evli ve 5 Çocuk sahibidir. 1992 Yılında İzmir’e Gelmiş Burada İnşaat dünyasına Abisi Mehmet Varkan ile birlikte adım atmıştır. 2001 Yılında Abisinden ayrılıp Ahmet Varkan İnşaat Taahhüt Turizm Petrol Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketini Kurmuştur ve halen devam etmektedir. İlk günkü heyecan ve hırsla çocukları Osman Varkan , Rıdvan Varkan, Fırat Varkan ile birlikte aklı kullanmanın avantajlarıyla yola çıkmıştır.

Çocukları ile birlikte İnşaat Şirketi Ve Alt Bünyesinde Kurulan Şirketlerle birliktelik ve beraberlik içerisinde yolumuza devam etmektedir. Bugüne kadar inşaat sektörünün muhtelif branşlarında birçok imalat yapmıştır. İleri teknolojileri takip ederek Ahmet Varkan İnşaat’ı Sektöründe farklı konumlara getirmiştir.

Araştırmacı ve yenilikçilik, yapmış olduğu gerek Konut projeleri gerek Müstakil villa Projeleri İnşaatlarında farklılığını ortaya koymuştur. Daima yapmış olduğu işin arkasında olması, müşteri memnuniyetini sağlamış ve Ahmet Varkan İnşaatı bu günlere kadar taşımıştır.

Projeleri çok kısa vadede yapıyor ve yarattığı mimari proje değerlerinin farkındadır. Bundandır ki Ahmet Varkan İnşaat 1992 yılında hız verdiği toplu konut projelerinde yarattığı konseptler ile projelendirdiği apartman ve villa inşaatlarında kendisine has çizgisini daima yansıtmıştır.

Mutlu ve sağlıklı günlere / Sevgi ve Saygılarımı sunarım