Uncategorized

BUCA EMLAK

İzmir’in güzel ilçesi Buca’da emlak sektörü daha ziyade yeni dönem konutlar üzerine yoğunlaşmış bir durumdadır. Buca emlak piyasası derinlikli olarak oluşturulmuş mekânlar sayılabilen, insanın ruhunu özgür bırakan özgür tasarımlarla donatılmış konutların satış ve kiralamalarını sağlamaktadır.  Evlerine gelen kişilere, günlük yaşamın kargaşasından uzaklaştırıp her şeyin kendileri için düzenlendiği bir yaşam alanına girdiklerini hissettiren yeni dönem konutlar, emlak piyasasının temelini oluşturmaktadır. Buca’da yaşamak bu yeni dönem konutlarda bir ayrıcalığa dönüşmektedir.

 

Daire alanlarının 100-180 metrekare arasında değiştiği konutlar, siteler ve bloklar halinde düzenlenmiştir. Ayrıca teknik özellikler de son dönem teknolojisine uygun olarak tasarlanmıştır. Açık havuzlar, otomatik bariyer sistemli otoparklar, SPA ve saunalar, çocuk oyun alanları, business centerlar, 24 saat site içi güvenlik sistemi ve kapalı devre kamera sistemleri, fitnesslarla düzenlenen yeni dönem inşaatlar, Buca emlak güvencesiyle müşterilerini buluşturmaktadır.

 

Daireler dekoratif çelik kapılı, kalorimetreli ısıtma sistemli olup kullanılan yapı malzemeleri yönünden son derece kalitelidir. Ev sahibi olmak isteyenlerin ya da yeni bir eve taşınmak isteyenlerin arzuladıkları standartlarda konut ihtiyacı Buca emlak piyasasında çok rahat karşılanmaktadır. Kira fiyatları bütçeleri yormayacak düzeydedir. Satışlarda ise yine ortalama gelir düzeyine sahip bireylerin alabileceği standartlarda fiyatlandırma uygulanmaktadır. Kent dışı yapılanmaların yoğun yaşandığı ilçede, konut ihtiyacının fazlalığı artan nüfustan kaynaklanmaktadır. Kentin doğal dokusunu bozmadan imar planları çerçevesinde her geçen gün yeni yapılanmalar ortaya çıkmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.