Uncategorized

BUCA İNŞAAT

Nüfus ortalamasının 500 bin sınırına ulaştığı Buca’da konutlar da artık büyük bir ihtiyaca dönüşmüş durumdadır. İzmir’in en büyük ilçesi olan Buca, her gün yeni inşaat projelerinin de yaşandığı bir merkezdir. Buca inşaat çalışmaları onlarca firma ve şirket tarafından yürütülmektedir. Bu alanda hizmet veren müteahhitlik firmalarının da sektörde büyük katkısı bulunmaktadır.  Daha çok daire şeklinde yapılanmalara ağırlık veren firmalar, talepler doğrultusunda yazlık, villa, konak vs. şeklinde inşaatlara da yönelmekte ve vatandaşlara kaliteli hizmet sunmak adına teknolojinin son olanaklarını kullanmaktadırlar.

 

 

Kent dışında kurulan inşaat projeleri, Buca halkına geniş ve rahat yaşam alanları oluşturmak adına günden güne artmaktadır. Daha ziyade aile yaşam alanları olarak tasarlanan yeni dönem projeler, Buca inşaat firmaları, şirketleri, müteahhitleri tarafından titizlikle yürütülmektedir. Çünkü inşaat çalışmaları ile şehrin doğal ve tarihi dokusunun bozulmaması firmaların öncelikleri arasındadır. Sosyal yaşam alanları olarak geliştirilen projelerde bireylerin ihtiyaç duyabileceği tüm ayrıntılar düşünülerek modern çizgilerde oluşturulan daireler, son kalite malzemelerden inşa edilmekte ve son teknolojik olanaklardan faydalanılarak evlerin tasarımı geliştirilmektedir.

 

Buca inşaat çalışmaları daha çok şehir dışında devam etmektedir. Şehir merkezinde yaşanan arsa sorunu nedeniyle şehir dışında gelişen yeni dönem projelerde, siteler bir kent gibi düşünülerek oluşturulmaktadır. Otoparkına varana kadar el altında bulunması gereken tüm öncelikli ihtiyaçlar düşünülerek yapılanmalara gidilmektedir.  Fiyatlar ise kaliteye göre belirlenmekte ve ödeme kolaylıları sağlanarak bireylerin ev sahibi olmalarına katkıda bulunulmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.