Uncategorized

BUCA İNŞAAT PROJELERİ

İzmir’in en büyük ilçesi olan Buca’da, şehir dışına kurulan “Kent Projeleri” ile Buca içinde yeni kentler kuruluyor. Otobana yakın olarak inşa edilen yeni Buca inşaat projeleri, şehir trafiğinden uzak bir biçimde tasarlanmıştır. Buca Antik Çağ’dan bu yana dokusunda biriktirdiği kültürel bir mirasın taşıyıcısıdır. Buca, İzmir’in diğer ilçelerine göre göçmen halkı ve tarihi dokusu ile farklı bir çizgi oluşturmaktadır.

 

Senelerdir İzmirlilere yayla keyfini sürdüren ilçe, yeni dönem inşaat projeleri ile yepyeni bir çehreye kavuşmaktadır. Nüfusun neredeyse 500.000’ini bulduğu bu güzel ilçede oturanlar artık trafik sorunu ile hiç karşılaşmadan Karşıyaka, Balçova, Alsancak ve Bornova’ya çok kısa sürede ulaşabileceklerdir. Yeni dönem Buca inşaat projeleri ile site tarzı yapılanmalara gidilmiştir. İnsanların hayal sınırlarının ötesinde bir konfora sahip bu sitelerde belki de ikamet edenler evlerinden hiç çıkmak istemeyeceklerdir.

 

 

Modern ve şık olarak tasarlanmış 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler, aile yaşamını ön plana çıkarsan siteler içerisinde apartmanlar şeklinde kurulmuştur. Siteler içerisinde kapalı yüzme havuzları, fitness merkezleri, yürüyüş parkurları, çocuk oyun alanları, çardaklar, saunalar, cep sinemaları, kapalı otoparklar oluşturularak adeta bir sosyal tesis standardındadırlar. Yeni dönem Buca inşaat projeleri ile kurulan site kentler, çevre yolu ile bağlantılı olup havaalanına da çok yakın konuşlandırılmıştır. Kısacası gidilecek yerlere ulaşmak için hiçbir zahmet çekmeden ister toplu taşıma araçları ile ister özel araçlarla çok kısa bir süre yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.