Uncategorized

ÇİĞLİ DE İNŞAAT FİRMASINDAN SATILIK DAİRELER

İzmir’in nadide beldelerinden Çiğli vaktiyle bataklık ve sulak bir alan olmasının yanı sıra denize olan yakın konumuyla da bilinmektedir. Tüm bu özellikleri barındırması sebebiyle yeşil alanlarına bolca çiğ alan belde, ismiyle malul çiği çokça alan anlamında ‘Çiğli’ olarak anılmaya başlamıştır. Ancak son zamanlarda hızla büyüyen bir sektör oluşmuş ve ciddi anlamda konforu vaat eden Çiğli inşaat firmasından satılık daireler, alıcıları tüm olanaklarıyla cezbetmekte ve çiğliyi isminin gerekçesinin aksine, huzurun temsili son derece modern bir yerleşke haline getirmiştir.

Bu gün geldiği konum itibariyle lüksün, yeşilin, kısacası geleceğin temsili Çiğli inşaat firmasından satılık daireler elbette birçok markalaşmış inşaat firmasının imzasını dolayısıyla teminatını taşımaktadır. Bir inşaat firması üzerinden sahip olacağınız bu evler sizlere sundukları birçok ödeme kolaylığı ve imkânlarıyla gönlünüzde taht kurmayı hedefliyor. Her bütçe ve kesimin ihtiyacına yönelik inşa edilen yapılar, genel itibariyle standartları çok yukarı taşımayı hedeflemektedir. Her ne kadar imkânlar doğrultusunda farklılık gösterse de; satılık daireler 139 binle – 620 bin arası fiyat aralığında düşünülebilir. Beklenti üzerine, Site, müstakil ve stüdyo tarzında hazırlanan yapılar 1+1 ile başlayıp 4+1 e kadar yükselen, 65 – 328 m2 aralığındaki inşalardır.

Çiğli inşaat firmasından satılık daireler, firma güvencesi altındadır. Yeni bir şehirleşmenin projesi ışığıyla, imza sahibi firmalarının, büyük geçmişlerinin getirdiği güveni de arkalarına alarak birçok konut arayıcısının talebini fazlasıyla karşılaması amacıyla yapılandırılmışlardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.