Uncategorized

EMLAK DÖNÜŞÜMÜ

Kentsel dönüşümle Türkiye’nin çehresi değişmekte… Her köşe başında sıkça karşılaştığımız inşaat firmalarının bizlere özel emlak projesi ile ülkemizin yeni bir mimariye kavuşmasını sağlıyor.

Emlak projesi kapsamında bazen az katlı, bazen çok katlı, bazen özlediğimiz köy hayatı bazen de rezidance hayatını bizlere sunmaktadırlar. Evlerimizi birer cennet haline dönüştürmeyi hedefleyen bu projeler kapsamına sadece evler de girmemekte. Alışveriş merkezleriyle entegre konut projeleri ya da özel peyzaj uygulamaları ile çocuklarımızın özgürce bahçesinde koşup oynayabileceği uygulamalar yapmaktadırlar. Eski dönemlerde inşaat firmaları dediğimiz firmalar sadece kafalarına göre evler yapmakta ve devletten öylesine bir onay alıp bizlerin yuvalanmasına izin vermekteydi. Tuhaf salonlar, şekilsiz mutfaklar, anlamsızca büyük ya da küçük holler hepimizin hatırasındadır, Binalar yapılırken çalınan malzemeler de işin cabası…  Ancak günümüzde inşaat firmalarında bulunan mühendis ve mimarlardan oluşan teknik ekip her aşamasının devlet tarafından denetlendiği emlak projeleri hazırlamaktadırlar. Ailenizin ve bütçenizin genişliğine göre 1+1’den başlayan hayatlar sunmaktadırlar bize. Ayrıca kat bahçeleri, her dairenin balkon imkânı ya da özel Fransız balkonlar ile yaşam alanlarımıza lüksü dâhil edebilmektedirler. Kimi proje dâhilinde özel olarak talebinizi de belirtip uygulamaya koydurabileceğiniz isteklerinizi bile dikkate alabilen firmalar bulunmaktadır. Bu noktada inşaat sektörü hem gelişmekte olan bir sektör olup hem de müdahale edebileceğimiz bir sektör olma özelliğini korumaktadır.

Ülkemizin çehresini değiştiren kentsel dönüşüm ile hayatlarımızın tam ortasına yerleşen emlak projesi hem yatırım hem de yaşam imkânı olarak hepimizin aklında sağlam yer etmektedir. İster bir ev alıp kiraya verin, ister kendiniz ailenizle mutlu günlerinizi geçirin… Hangi amaçla yaklaşırsanız yaklaşın emlak projeleri hem size güvenli bir yaşam kazandıracak hem de iyi bir yatırım imkânı sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.