Uncategorized

GELECEĞİN KONUTLARI İZMİRDE

Temiz havası ve şahane doğasıyla yaşanmak istenen ilk şehirlerarasında yer alıyor İzmir. Elbette ki doğanın bize verdiği bu nefis kaynakları doğru şekilde ve doğru yerde kullanabilmek ve konforumuzu üst kademelere taşıyabilmek için kullanılacak sihirli dokunuşlar bizim ellerimizdedir. Bunu ise son zamanlarda çokça karşılaştığımız İzmir inşaat projeleri ile yakalamak mümkün.

İzmir inşaat projeleri kapsamında lansmana açılan Musa Çiçek inşaat güvencesiyle sunulan ilk proje, 232 Flora. Buhar banyoları, bay-bayan iki adet saunası, şahane peyzaj düzenlemesi, 7/24 kamera güvenlik sistemleriyle görülmeye değer bir proje. Bir diğer proje, Folk Art life Bornova. Alışveriş merkezi, eğlence noktaları, hastane, okul gibi pek çok günlük rotayı belirleyen noktalara olan yakınlığı ile lüks yaşamı sakinlerine ulaşılabilir kılmayı hedeflemektedir. 18 bin m2 yeşil doğa alanıyla, balkon ve terasın olduğu daireleriyle, yüzme havuzu ve lokasyoda ki kolaylığı ile (Hava alanı, metroya yakınlığı, çevre yoluna 500 metre uzaklıkta olması)tercih edilebilirler sırasında üst basamaklarda yer almaktadır. Son proje ise, 1418 m2 üzerine, 14 adet 4+1 ve 5 adet 3+1 planlı tek bloktan oluşan Adres Balçova projesidir. Dairelerin tümünü güneş ışığından faydalanacak şekilde tasarlayan projede yine açık yüzme havuzu, otopark hizmeti, sosyal tesisler, 24 saat güvenlik gibi imkânları da yer almaktadır.

İzmir inşaat projeleri kapsamında yer alan tüm bu projeler konut arayışında olanlara, yeni nesil konut ihtiyacına yönelik her anlamda rahatı ve hak edilmiş şartları sağlayan, iyi bir seçenek oluşturmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.