Uncategorized

GÜVENİN ADRESİ İZMİR İNŞAAT FİRMALARI

Birçoklarının emeklilik rüyasıdır İzmir. Ancak bu rüyayı hayallerinizdeki kadar güzel bir gerçeğe dönüştürmek için doğru ellerde olmak ve doğru insanlarla muhatap kurmak gerçekten çok önemlidir. Bu niyetle çıktığınız yolda İzmir inşaat firmaları, ziyadesiyle kalite ve sundukları hizmetle beklentinizi gerçeğe dönüştürmektir.

Çoğumuzun bildiği üzere, inşaat firmalarıyla yaşanan en büyük sıkıntılardan biri vaat edilen vakitte konutların teslim edilememesidir. Bu gerekçeyle bakıldığında ilk olarak, İzmir inşaat firmaları arasında kendini doğru planlamış ve halkın güvenini kazanmış bir firma olan MŞB inşaattan söz edebiliriz. 1999 yılında Mustafa Şafak Baran tarafından kurulan firma, sürekli müşterisi haline getirdiği firmalardan olan Vestel, Phılsa, JTI gibi büyük kuruluşlarla bu güvenin ne kadar da haklı olduğunu bir nevi ispatlamıştır. Bir diğer kuruluş olan M.Gültekin inşaatta öncelikli olarak güven politikasıyla çıktığı yolda 1995 yılından bu yana konforu, rahatı ve teknolojiyi ön planda tuttuğu konutlarıyla İzmir halkının beğenisini ve takdirini kazanmıştır. Firma Ataşehir Evleri, Gültekin konutları, tenis park, Gültekin Konakları, Kolej Apartmanı, Girne Park ve daha birçok projenin mimarıdır. Söz etmek istediğim son firma ise 1987 yılında Mustafa Albayrak öncülüğünde kurulan, Albayraklar inşaattır. Pınarbaşı, Bornova merkez, Bayraklı, Mevlana projeleri sahibi bu firma da teknolojinin olanaklarını memnuniyet odaklı düşündüğü projelerinin tamamında kullanmıştır.

Konumu itibariyle yaşamın tadını her yönüyle çıkartabileceğiniz yeşile ve denize doygun, taze havasıyla ve güvenilir pek çok İzmir inşaat firmaları ile bu şehirde yaşamak için kişiyi adeta kendine çekmektedir. Size kalan doğru olasılıkları bulmak ve güvenilir adreslere hayallerinizi emanet etmektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.