Uncategorized

GÜZELBAHÇE EMLAK

İzmir’in yarımada olarak bilinen bölgesinde kurulu Güzelbahçe, harika doğası ile yoğun bir nüfus potansiyeline sahiptir. Hem tarihi dokusu hem de doğası ile harikalar diyarı sayılabilecek bu güzel ilçede ikamet ediyor olmak yerleşik düzendeki vatandaşlar için son derece keyiflidir. Ancak nüfus fazlalığına bağlı olarak konut sıkıntısı yaşana ilçede günden güne artan bir inşaat projeleri vardır. Güzelbahçe emlak ile konut sıkıntısı giderilmektedir ancak bu sıkıntı fiyatların yükselmesine sebep olduğundan yeni sorunları da beraberinde getirmektedir.

 

Nüfusun neredeyse 30.000’ini bulduğu bu güzel ilçede Güzelbahçe emlak ile konut sorununa büyük ölçüde çare üretilmektedir. Apartmanlar, liman villalar, villalar ile zengin bir seçenek yelpazesi oluşturulan konutlar son dönemlerde daha çok deniz manzaralı olarak inşa edilmektedir. Sıra dışı ve teknolojik imkânlar kullanılarak tasarlanan yeni dönem konut projelerinde kira fiyatları 800-2000 lira arasında değişmektedir. Daha çok konuma göre belirlenen kira fiyatlarında konutun genişliği de rol oynamaktadır.

 

İlçede yaşayanlar gelir ortalamasının çok üzerinde oldukları için ve turizme bağlı olarak nüfus yoğunluğu arttığı için ilçede kiralık ev fiyatları doğal olarak ortalamanın üzerine çıkmaktadır. Ancak Güzelbahçe emlak ile yerleşim yerlerinin ilçe dışında yapılanmaya başlaması konut sıkıntısını çözmektedir. Güzelbahçe emlak sektöründe apartman dairesi, dağ evi, bahçeli ev, villa, ahşap ev, çatı katı vs. aradığınız ölçütlerde ve fiyat aralığında çok geniş bir konut alternatifi ile karşılaşmanız mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.