Uncategorized

GÜZELBAHÇE İNŞAAT PROJELERİ

İzmir’in yarımada olarak bilinen bölgesinde kurulu Güzelbahçe, harika doğası ile yoğun bir nüfus potansiyeline sahiptir. Hem tarihi dokusu hem de doğası ile harikalar diyarı sayılabilecek bu güzel ilçede ikamet ediyor olmak yerleşik düzendeki vatandaşlar için son derece keyiflidir. Ancak nüfus fazlalığına bağlı olarak konut sıkıntısı yaşana ilçede günden güne artan bir inşaat projeleri vardır. Güzelbahçe inşaat projeleri ile konut sıkıntısı giderilmektedir ancak bu sıkıntı fiyatların yükselmesine sebep olduğundan yeni sorunları da beraberinde getirmektedir.

 

Nüfusun neredeyse 30.000’ini bulduğu bu güzel ilçede Güzelbahçe inşaat projeleri ile konut sorununa büyük ölçüde çare üretilmektedir. Apartmanlar, liman villalar, villalar ile zengin bir seçenek yelpazesi oluşturulan inşaat projelerinde konutlar daha çok deniz manzaralı olarak inşa edilmektedir. Sıra dışı ve teknolojik imkânlar kullanılarak tasarlanan yeni dönem konut projelerinde fiyatlar ise 200 bin liradan başlamaktadır. Almak istediğiniz konutun konumu, büyüklüğü ve tipine göre fiyatlar 900 bin lira seviyesine kadar çıkmaktadır.

 

İlçede yaşayanlar gelir ortalamasının çok üzerinde oldukları için ve turizme bağlı olarak nüfus yoğunluğu arttığı için ilçede satılık ev fiyatları doğal olarak ortalamanın üzerine çıkmaktadır. Ancak Güzelbahçe inşaat projeleri ile yerleşim yerlerinin ilçe dışında yapılanmaya başlaması konut sıkıntısını çözmektedir. Ödeme kolaylığı sağlanarak bir yıllık sürede teslim garantisi sunulan projelerde konutlar sıra dışı çizgiler kullanılarak inşa edilmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.