Uncategorized

GÜZELBAHÇE’DE GÜZEL YAŞAM

İzmir içerisinde sürprizler barındıran bir şehirdir. Bir sokak size Avrupai bir kozmopolit hissi çağrıştırırken başka bir sokak eski Rum evleri ile 19. yüzyılın başlarına götürebilir sizi. Eski İzmir havasında yaşamak isteyenlerin gözde ilçesi Güzelbahçe’dir. Bu ilçeye olan talebin artmasıyla Güzelbahçe emlak piyasası da oldukça hareketlenmiştir.

Denize kıyısı olan Güzelbahçe ilçesi İzmir’in parlayan yüzü olarak kendisini göstermektedir. Özellikle eğitim alanında özel okulların ve kolejlerin fazlaca bulunduğu bu ilçede yaşam hakkına sahip olan ebeveynler çocuklarının geleceği için endişelenmeden hayatlarına devam edebileceklerdir. İzmir’in bakir ilçesi Güzelbahçe Seferihisar’a ve Urla’ya yakınlığı ile cazibe merkezi olmasının yanı sıra eski taş Rum evleri ile modernizmin uyum içinde birleştiği bir ilçe olması açısından da önem kazanmaktadır. Bu kazanılan önemin en büyük etkisi Güzelbahçe emlak sektörüne olmuştur. Yeni yapılan inşaatlar ya da eski evlerin günlük, sezonluk ya da yıllık kiralanma olanağı ile hareketlilik hiçbir zaman durulmayacak bir sektör olarak bu ilçede varlığını sürdürmektedir emlak sektörü.

İlçenin bakirliğini korumasına hassasiyetle önem veren Güzelbahçe emlak sektörü İzmir yarımadasının doğal yaşamına zarar vermeden evler, ofisler, yaşam alanları inşa etmektedir. İster yatırım için olsun ister yaşanılacak bir ev arıyor olun eğer emlak sektörüyle ilgili bir girişimde bulunmak istiyorsanız Güzelbahçe ilçesini görmeden karar vermemeniz sonrasında pişmanlık duymanızı engelleyecektir. Ege’nin tarihi havasında siz de yerinizi alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.