Uncategorized

İZMİR KARABURUN İNŞAAT

İzmir’in yarımada olarak bilinen ve Karaburun bölgesinde kurulu cennet ilçesi Karaburun, harika doğası ile ortalama bir nüfus potansiyeline sahiptir. Doğası ve denizi ile harikalar diyarı sayılabilecek bu güzel ilçede ikamet ediyor olmak yerleşik düzendeki vatandaşlar için son derece keyiflidir. Ancak nüfusa bağlı olarak konut ihtiyacı olan ilçede günden güne artan bir inşaat projeleri vardır. İzmir Karaburun İnşaat ile konut sıkıntısı giderilmektedir. Daha çok müstakil olarak inşa edilen konutlar deniz havasını ve manzarasını soluyacağınız şekilde yapılandırılmaktadır.

 

Nüfusun neredeyse 10.000’ini bulduğu bu güzel ilçede İzmir Karaburun İnşaat ile konut sorununa büyük ölçüde çareler üretilmektedir. Apartmanlar, liman villalar, villalar ile zengin bir seçenek yelpazesi oluşturulan inşaat projelerinde konutlar daha çok deniz manzaralı olarak inşa edilmektedir. Sıra dışı ve teknolojik imkânlar kullanılarak tasarlanan yeni dönem yazlık konut projelerinde kira fiyatları 150 liradan başlayıp 2000 liraya kadar çıkmaktadır. Yazlığın büyüklüğüne ve konumuna göre belirlenen kira fiyatları, sezonluk evlerde bu fiyat aralığındadır. Evin eşyalı olup olmaması da fiyatlar üzerinde belirleyici olan bir diğer etkendir.

 

İlçede yaşayanlar gelir ortalamasının çok üzerinde oldukları için ve turizme bağlı olarak nüfus yoğunluğu arttığı için ilçede satılık ev fiyatları doğal olarak ortalamanın üzerine çıkmaktadır. Ancak İzmir Karaburun İnşaat ile yerleşim yerlerinin ilçe dışında yapılanmaya başlaması konut sıkıntısını çözmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.