Uncategorized

İZMİR VİLLA PROJELERİ

Türkiye’nin en güzel kentlerinden olan İzmir’de devam eden hızlı konut çalışmaları arasında en dikkat çekenlerden biri de villa projeleridir. Kentin denize karşı konumundan dolayı, iklimi ve tatil merkezi oluşu gibi faktörlerden dolayı gerek ilçelerinde gerekse de kent merkezinde artan konut furyası şehre farklı bir çehre kazandırmaktadır. İzmir villa projeleri ile de kent daha modern ve çağdaş bir görüntüye kavuşmaktadır.

 

İnşaat firmaları özellikle villa tasarımlarında tüm detayları düşünmüşlerdir. Denize karşı konumlandırılan yeni dönem İzmir villa projeleri ile çevresi imara kapalı alanlara villalar konuşlandırılmıştır. Tasarımı ile mutlu bir alan oluşturma gayretinde olan firmalar villaların yapımında kaliteden asla ödün vermemişlerdir. Genellikle 3 kat olarak tasarlanan yeni dönem villaların bahçe katlarında saunalar, duş bölümü ve sinema salonları yer almaktadır. Giriş katlarda salon, mutfak, banyo ve balkon yer almaktadır. Birinci katlarda ebeveyn yatak odası ile banyosu, ortak banyo ve çocuk yatak odaları vardır. İkinci katlar ise teras veya çatı katı olarak tasarlanmıştır ve deniz manzaralı teraslar ile yaşam daha da güzelleşmektedir.

 

Fiyatlar ise sanılanın aksine çok uygun tutulmuştur. Villa sahibi olmak isteyen İzmirliler için İzmir villa projeleri ile villa sahibi olmak kaçırılmayacak bir fırsattır. Kişiye özel ödeme palanları ile ödeme imkânı sağlandığı gibi banka kredisi ile de ödeme fırsatı sunulmaktadır. Buram buram kalite kokan bu villalarda yaşamak bir ayrıcalık olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.