Uncategorized

İZMİR’DE EV PROJELERİ

Konut gereksinimi günden güne artan ve emlak piyasasını sürekli canlı tutan bir faktördür. İnşaat firmaları bu gereksinimi karşılamak adına her geçen gün farklı projeler üreterek yenilikçi, güncel, gelişmeye odaklı, orijinal ve yaratıcı fikirlerle kentlerde harikalar yaratmaktadırlar. İzmir’de de projeler son teknolojik imkânlarla tasarlanmakta ve hayata geçirilmektedir. İzmir’de ev projeleri çağın donanımına uygun olarak modern alt yapılarla inşa edilmekte ve müşterileri memnun etmektedir.

 

İzmir’de ev projeleri, daha çok şehir dışındaki alanlar üzerinde tasarlanıp inşa edilmektedir. Gerek yerleşik İzmir halkı için gerekse de dışarıdan gelip İzmir’e yerleşenler için kentin kalabalığından gürültüsünden uzak alanlarda inşa edilen konutlar, sakinlerine kafa dinleme imkânı sağlamaktadır. İsteyene körfez manzaralı, isteyene çam ormanlarına bakan tarafından tasarlanıp inşa edilen konutlarda modern alt yapılarla oluşturulmuş dizaynlar sunulmaktadır. İzmir’in havasını ve suyunu gerçek anlamda teneffüs etmek isteyenler için ayrıcalıklı bir dünyanın kapısını aralayan projeler, bütçenizi hiç sarsmadan ve yormadan sizleri konut sahibi etmektedir.

 

150 metrekareden başlayan evlerin genişliği 300 metrekareye kadar çıkmaktadır. İzmir’de ev projeleri daha çok aile yaşantısını sağlayacak biçimde oluşturulmaktadır. 2+1’den başlayan oda sayıları 4+1’e kadar çıkmaktadır. Fiyatlar da konutların genişliğine ve bulunduğu konuma göre belirlenmektedir. 80 binden başlayan konut fiyatları 350 bine kadar ulaşmaktadır. Site içi olan bu yapılanmalarda sosyal ve sportif faaliyetler için etkinlik alanları da unutulmamıştır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.