Uncategorized

KARABAĞLAR EMLAK

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin sınırları içinde kalan ve İzmir’in en büyük ilçesi olan Karabağlar, harika doğası ve müthiş tabiatı ile rağbet gören bir yerleşim alanıdır. Hem tarihi dokusu hem de doğası ile harikalar diyarı sayılan bu güzel ilçede yerleşik düzendeki vatandaşlar ve turistler için burada olmak için son derece keyiflidir. Ancak nüfus fazlalığına bağlı olarak konut sıkıntısı yaşanan ilçede günden güne artan bir inşaat projeleri vardır. Karabağlar emlak ile konut sıkıntısı giderilmektedir ancak bu sıkıntı fiyatların yükselmesine sebep olduğundan yeni sorunları da beraberinde getirmektedir.

 

Nüfusun neredeyse 480.000’ini bulduğu bu güzel ilçede Karabağlar emlak ile konut sorununa büyük ölçüde çareler üretilmektedir. Apartmanlar, liman villalar, villalar ile zengin bir seçenek yelpazesi oluşturulan konutlar son dönemlerde daha çok deniz manzaralı olarak inşa edilmektedir. Sıra dışı ve teknolojik imkânlar kullanılarak tasarlanan yeni dönem konut projelerinde kira fiyatları 600-1500 lira arasında değişmektedir. Daha çok konuma göre belirlenen kira fiyatlarında konutun genişliği de rol oynamaktadır.

 

İlçede yaşayanlar gelir ortalamasının çok üzerinde oldukları için ve turizme bağlı olarak nüfus yoğunluğu arttığı için ilçede kiralık ev fiyatları doğal olarak ortalamanın üzerine çıkmaktadır. Ancak Karabağlar emlak ile yerleşim yerlerinin ilçe dışında yapılanmaya başlaması konut sıkıntısını çözmektedir. Karabağlar emlak sektöründe apartman dairesi, dağ evi, bahçeli ev, villa, ahşap ev, çatı katı vs. aradığınız ölçütlerde ve fiyat aralığında çok geniş bir konut alternatifi ile karşılaşmanız mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.