Uncategorized

KARABAĞLAR İNŞAAT PROJELERİ

İzmir’in yarımada olarak bilinen bölgesinde kurulu Karabağlar, harika doğası ile yoğun bir nüfus potansiyeline sahiptir. Hem tarihi dokusu hem de doğası ile harikalar diyarı sayılabilecek bu güzel ilçede ikamet ediyor olmak yerleşik düzendeki vatandaşlar için son derece keyiflidir. Ancak nüfus fazlalığına bağlı olarak konut sıkıntısı yaşana ilçede günden güne artan bir inşaat projeleri vardır. Karabağlar inşaat projeleri ile konut sıkıntısı giderilmektedir ancak bu sıkıntı fiyatların yükselmesine sebep olduğundan yeni sorunları da beraberinde getirmektedir.

 

Nüfusun neredeyse 480.000’ini bulduğu bu güzel ilçede Karabağlar inşaat projeleri ile konut sorununa büyük ölçüde çareler üretilmektedir. Apartmanlar, liman villalar, villalar ile zengin bir seçenek yelpazesi oluşturulan inşaat projelerinde konutlar daha çok deniz manzaralı olarak inşa edilmektedir. Sıra dışı ve teknolojik imkânlar kullanılarak tasarlanan yeni dönem konut projelerinde fiyatlar ise 150 bin liradan başlamaktadır. Almak istediğiniz konutun konumu, büyüklüğü ve tipine göre fiyatlar 250 bin lira seviyesine kadar çıkmaktadır.

 

İlçede yaşayanlar gelir ortalamasının çok üzerinde oldukları için ve turizme bağlı olarak nüfus yoğunluğu arttığı için ilçede satılık ev fiyatları doğal olarak ortalamanın üzerine çıkmaktadır. Ancak Karabağlar inşaat projeleri ile yerleşim yerlerinin ilçe dışında yapılanmaya başlaması konut sıkıntısını çözmektedir. Ödeme kolaylığı sağlanarak bir yıllık sürede teslim garantisi sunulan projelerde konutlar sıra dışı çizgiler kullanılarak inşa edilmektedir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.