Uncategorized

KARABURUN İNŞAAT FİRMALARI

İzmir’in yarımada olarak bilinen ve Karaburun bölgesinde kurulu cennet ilçesi Karaburun, harika doğası ile ortalama bir nüfus potansiyeline sahiptir. Doğası ve denizi ile harikalar diyarı sayılabilecek bu güzel ilçede ikamet ediyor olmak yerleşik düzendeki vatandaşlar için son derece keyiflidir. Ancak nüfusa bağlı olarak konut ihtiyacı olan ilçede günden güne artan bir inşaat projeleri vardır. Karaburun İnşaat Firmaları ile konut sıkıntısı giderilmektedir ve denize karşı konumlandırılmış yeni dönem inşaatlar ile konutlarda yaşamak daha zevkli ve keyifli bir hale dönüşmektedir.

 

Nüfusun neredeyse 10.000’ini bulduğu bu güzel ilçede Karaburun İnşaat Firmaları ile konut sorununa büyük ölçüde çareler üretilmektedir. Apartmanlar, liman villalar, villalar ile zengin bir seçenek yelpazesi oluşturulan inşaat projelerinde konutlar daha çok deniz manzaralı olarak inşa edilmektedir. Müteahhitlik hizmetlerini güvenli ve sağlam bir biçimde gerçekleştiren inşaat firmaları bir senelik gibi kısa sürelerde son dönem teknolojisini kullanarak konutları hazırlayıp teslim etmektedir. Konutların inşaatında peyzaj ve çevre düzenlemesine göre planlı yerleşim alanları oluşturularak konutlar sahiplerini memnun edecek şekilde teslim edilmektedir.

 

İlçede yaşayanlar gelir ortalamasının çok üzerinde oldukları için ve turizme bağlı olarak nüfus yoğunluğu arttığı için ilçede satılık ev fiyatları doğal olarak ortalamanın üzerine çıkmaktadır. Ancak Karaburun İnşaat Firmaları ile yerleşim yerlerinin ilçe dışında yapılanmaya başlaması konut sıkıntısını çözmektedir. Ödeme kolaylığı sağlanarak bir yıllık sürede teslim garantisi sunulan projelerde konutlar sıra dışı çizgiler kullanılarak inşa edilmektedir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.