Uncategorized

KONAK İNŞAAT

Egenin incisi İzmir’in en görkemli ilçesi olan Konak, göçmen halkı ve tarihi dokusu ile farklı bir çizgi oluşturmaktadır. Hem tarihi dokusu, hem bir sanayi bölgesi oluşu, hem turizmi hem de tabiatı ile harikalar diyarıdır. Gerek sosyal yaşamın yoğunluğu, gerek denize karşı konumunun gerekse de ekonomik faaliyetlerin zenginliğine bağlı olarak İzmir, nüfusu günden güne artan kentlerimiz arasındadır. Nüfusun yoğun olduğu merkez ilçe Konak’ta da günden güne artan inşaat projesi çalışmaları vardır. Konak inşaat projeleri ile ister yatırım amaçlı isterseniz gayrimenkul sahibi olabilmek için özel fırsatlarda buluşabilirsiniz.

 

Konak inşaat projeleri ile konut sorununa büyük ölçüde çare üretilmektedir. Kişilerin alım gücünü zorlayan bu fiyat yükselişi konut sayısının artırılması ile giderilmeye çalışılmaktadır. Bunun içinde inşaat firmaları yoğun proje çalışmaları ile konutlar hazırlamaktadırlar. Kentin tarihi ve doğal dokusunu bozmadan tasarlanan imar çalışmaları doğrultusunda her geçen gün yeni konut inşaatına başlanmaktadır. Konutlarda fiyatlar 750 liradan başlamakta, konum ve büyüklüğe göre 4000 bin liraya kadar çıkmaktadır. Özellikle denize göre konum ev fiyatlarında belirleyici olmaktadır. Satışlar ise 100 bin lira ila 1,5 milyon arasında değişmektedir.

 

Konak’da yaşayanlar her ne kadar sanayi alım gücü yüksek kimseler olsalar da konut fiyatları hayli yüksek olup bu fiyat artışları hızla devam etmektedir. Ancak, Konak inşaat projeleri istediğiniz boyut ve konforda konut sahibi olmanız sadece bir tıklama mesafesindedir. İnternetten de kolayca ulaşabileceğiniz satılık ilanları ile Konak özel yaşamınız olmaya devam edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.