Uncategorized

MENDERES İNŞAAT FİRMALARI

İzmir’in güneyinde yer alan ve İzmir’e 20 km uzaklıkta bulunan Menderes, delta ovası üzerine kurulu bir kenttir. Doğası, yeşili ile harikalar diyarı sayılabilecek bu güzel ilçede nüfusa bağlı olarak konut ihtiyacı günden güne artmakta ve bu artışa bağlı olarak da inşaat projeleri yaygınlaşmaktadır.  Menderes İnşaat Firmaları, konut sıkıntısı giderilmek adına her gün yeni ve farklı projelerle kentte siteler kurarak konut ihtiyacını karşılamaya çalışmaktadır.

 

Nüfusun neredeyse 100.000’ini bulduğu bu güzel ilçede Menderes İnşaat Firmaları ile konut sorununa büyük ölçüde çareler üretilmektedir. Apartmanlar, villalar, konaklar ile site içi yapılanmalarla zengin bir seçenek yelpazesi oluşturulan inşaat projelerinde konutlar daha çok şehir dışındaki merkezlerde inşa edilmektedir. Müteahhitlik hizmetlerini güvenli ve sağlam bir biçimde gerçekleştiren inşaat firmaları bir senelik gibi kısa sürelerde son dönem teknolojisini kullanarak konutları hazırlayıp teslim etmektedir. Konutların inşaatında peyzaj ve çevre düzenlemesine göre planlı yerleşim alanları oluşturularak konutlar sahiplerini memnun edecek şekilde teslim edilmektedir.

 

İlçede yaşayanlar gelir ortalamasının çok yüksek kimseler olmadıkları için ve nüfus yoğunluğu arttığı için ilçede satılık ev fiyatları doğal olarak ortalamanın üzerine çıkmaktadır. Ancak Menderes İnşaat Firmaları ile yerleşim yerlerinin ilçe dışında yapılanmaya başlaması konut sıkıntısını çözmektedir. Ödeme kolaylığı sağlanarak bir yıllık sürede teslim garantisi sunulan projelerde konutlar sıra dışı çizgiler kullanılarak inşa edilmektedir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.