``Çeyrek Asırlık`` Aile Şirketi!

TAM 30 Yaşındayız!

Çeyrek Asır Öncesinde başlayan maceramızın Bugün Tam 30. Yılını kutlamış bulunmaktayız.  Ahmet Varkan İnşaat Taahhüt Turizm Petrol Ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi 1992 Yılında Kurulmuştur. 1992 Yılından beri Sadece İnşaat İşi İle Uğraşan Ahmet Varkan İnşaat, Kurulduğu günden bugüne birçok Yapılar Yaparak Binlerce İnsanı Mutlu Etmiş Ve Mutlu Etmeye Devam Etmektedir.

İzmir’in Balçova İlçesinde Onlarca İnşaatın Temelini Atan Şirketimiz Sadece Balçova Olmaksızın Bununla Beraberinde, Bayraklı, Urla Merkez , Urla Zeytinalanı, Urla İskele, Güzelbahçe, Bayraklı, Buca, Karabağlar Yeniçamlık, Karabağlar Hatay, Seferihisar Ve Çevre İlçelerde Sayısızca Siz Değerli Müşterilerimizi Ev Sahibi Yapmış Olup İnşaat Sektörünün Canlanmasına katkı Sağlamıştır

Kuruluş Tarihimizden bugüne, İnşaat Sektöründe değişimleri sürekli yakından takip eden AHMET VARKAN İNŞAAT, Bölgede Uzman Firma Kalite Prensibi ile Siz Müşterilerimize Kısa Sürede Hedefinize Ulaştırmanın Mutluluğunu Ve Sevincini Yaşatmış ve Yaşatmaya Devam Etmektedir.

Çeyrek Asırdan Bugünümüze, Gerek Arsa Sahipleri , Gerek Yatırımcıların Bilgi Edinme, Doğru Karar Ve Satın alma  Hakkında Her Zaman Saygı Duyan Şeffaflık İlkesinden Hiçbir Zaman Taviz Vermeyen Ve Öncelikle Müşterimizle Güven Bağı Kurmayı Hedefleyen Bir Yapı Oluşumuzdur.

Ahmet Varkan İnşaat Seferihisar İlçesinde Olup, Siz Değerli Müşterilerimizi Her Zaman Ofisimizde Ağırlamaktan Memnun Ve Memnuniyet Duyar Sizleri Ofisimizde Bekliyoruz…