Uncategorized

TARİHLE MODERNİZM AKIMININ BİRLEŞMESİ

İzmir’in en sevimli ilçelerinden biri olan Güzelbahçe son dönemlerde medya sayesinde popülerliğini korumaktadır. Denize kıyısı olan bu sevimli ilçe özellikle kimi dizilere ev sahipliği yapmasından ötürü çok fazla turist akınına maruz kalmaktadır. Ancak sadece turist akımı değil bu ilçenin romantik havası orada yerleşim şartlarını da artırmıştır. Güzelbahçe inşaat firmaları bu talebi karşılamakta bazen yetersiz kalsalar da genel olarak yerleşim taleplerini karşılama eğilimdeler.

İzmir’in eski evlerini hala barındıran Seferihisar ve Urla’ya yakınlığı ile cazibe merkezi haline gelmiş olan Güzelbahçe özellikle yaz aylarında turist akınlarına maruz kalmaktadır. Gelen turistler her zaman otelleri tercih etmemekte kimi zaman da günlük kiralanan evlerde ikamet etmektedirler. Bu olanağı gelen turistlere sunmak isteyen Güzelbahçe halkı buradaki evlerini aparta çevirmekte gecikmemişlerdir. Ancak yaz aylarında evlerin günlük kiralanmasındaki rantın büyük olması yatırım yapmak isteyen İzmir halkının da dikkatini çekmiştir. Az katlı, bahçeli evlerin yoğun göründüğü bölgeye daha yüksek katlı ancak şehir siluetini bozmayacak yeni binaların yapılmasıyla yatırım olarak tercih edilen evlerin sayısı artmıştır. Güzelbahçe inşaat firmaları bu noktada hızlı ve güvenli evler inşa etmektedirler.

Tarihi dokuyu günümüz modern mimarisine uluslararası standartlarda entegre etmeyi başaran Güzelbahçe inşaat firmaları ister yatırım için isterseniz de yaşamak için olsun konut ihtiyacınızı en uygun şekilde karşılayacaklardır. Yaz aylarının kalabalığını kış aylarının tenhalık huzurunu bulabileceğiniz bu ilçe ile emeklilik hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.