Uncategorized

Urla’da Yatırım Fırsatları!

Urla İzmir’in gayrimenkul yatırımı açısından önemli bir ilçesidir. Yaz mevsimi uzun süren Urla tatil severler için beklentileri karşılayan bir tatil beldesidir. Urla emlak alım satımı için çok elverişlidir. Buradan ev alanlar ister yazın tatil yapmak amaçlı kullanabilir; isterse de kiraya vererek güzel bir kira geliri elde etme yoluna gidebilir. Aynı zamanda Urla’da hem yazın hem kışın oturma imkanı vardır. Bu açıdan düşünüldüğünde özellikle emekliler için iyi bir tercih sebebidir.

Urla’ da villa tipi konut seçenekleri olduğu gibi, apartman dairesi isteyenler içinde uygun seçenekler mevcuttur. Her bütçeye ve zevke uygun konut bulunabilir. Havuzlu villalar, dubleks evler vardır. Stüdyo tipi evler veya büyük ev isteyenler için oda sayısı fazla olan ev seçenekleri vardır. Bahçe içinde, deniz manzaralı keyifle vakit geçirilebilecek evler bulunmaktadır. Çeşme altı, Gülbahçe gibi bölgelerde denize sıfır konut fırsatları mevcuttur. Garaja sahip olan, hatta tercihe göre kümes hayvanları beslemeye uygun, spor alanı olan villalar ilgi görmektedir. Urla emlak olarak sadece yazlık için değil, sürekli oturum için merkezi tercih edenlere yönelik Urla merkezde kiralık satılık evler bulunmaktadır.

Urla’ya memur olarak görevli gelenlere yönelik hükümet konağına yakın, çarşıya yakın evler vardır. Urla emlak piyasasında arsalarında önemli bir yeri vardır. Yatırımlık olarak arsa alıp parasını değerlendirmek isteyenler için seçenekler vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.