Uncategorized

YENİ BİR ÇİĞLİ YARATILIYOR

Vaktiyle bu adı alma sebepleri göz önüne alındığında bu güzel semtin eski halinden eser dahi kalmadığını, son zamanlarda sıkça adından söz ettiren büyük Çiğli inşaat Projeleri ile görmekteyiz.

Çiğli’yi bu şehrin bir semti yapmaktan çok muazzam yapılarıyla anakent havasına sokan, büyük şehirlerdeki konfor ve cazibeyi ayağınıza getiren, Çiğli inşaat projelerine baktığımızda, ilk olarak Avcı inşaatın yürütmüş olduğu ‘’New plus Çiğli’’ projesini görüyoruz. Butik site anlayışıyla hazırlanan bu yapı 2840 m2 arsa üzerine kurulu, dört tarafı açık olan, 2 ve 3+1 daire sistemiyle düzenlenmiş, toplamda 42 dairenin yer aldığı 2 büyük bloktan oluşmaktadır.  Bir diğer büyük proje ise; Berberoğlu ve Entegre inşaat tarafından ortak inşa edilen B-Life Ataşehir’dir. Üç ayrı bloktan ve 84 daireden oluşan proje açık otoparkı, fitness salonu, toplantı salonları, tam teşkil güvenlik planı, akıllı ev teknolojisi, açık yüzme havuzuyla, bu huzurlu dünyaya dâhil olmak isteyen sakinlerine sayılanın çok daha fazlasını vaat etmektedir. Son olarak DBM inşaatın etiketiyle var olan Çamlı kent Prestij Evlerinden söz edersek; 12000 m2 arsa üzerine kurulu proje toplamda 81 konuttan oluşmaktadır. Sakinlerine, görüntülü intercom sistem, basketbol – voleybol sahaları, 24 saat güvenlik, açık otopark, açık yüzme havuzu, sosyal tesisler, bahçe ve park gibi imkânlarıyla alıcılarına dingin ve stresten uzak bir yaşamı sunmaktadır.

Sizde günlük hayatın vermiş olduğu yorgunluğu sevdiklerinizle atlatabileceğiniz, yeşile doymuş bir alanda yaşamak istiyorsanız Çiğli inşaat projeleri kapsamında yer alan yapılara göz gezdirebilir, size ve bütçenize uygun olanı değerlendirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.