Uncategorized

ÇEŞME EMLAK

İzmir’in en gözde ilçelerinden olan ve en büyük turistik merkezlerinden olan Çeşme, tabiat harikası bir kent olarak tatilcilerin gözde merkezlerindendir. Çeşme, İzmir’in diğer ilçelerine göre deniz, kum ve güneş üçlüsünün çektiği turist potansiyeli ile farklı bir çizgi oluşturmaktadır. Hem tabiatı, hem deniz, kum ve güneşi, hem de ticaret bölgesi olduğu için mükemmel bir çizginin oluştuğu bu ilçede ikamet ediyor olmak Çeşmeliler için ve Çeşme’yi ziyarete gelenler için bir ayrıcalık oluşturmaktadır. Nüfus yoğun olduğu ilçede günden güne artan inşaat çalışmaları vardır. Çeşme emlak ile dilediğiniz konfor ve şıklıkta konutlar bulabilmekte ve ödeme kolaylıkları ile anında konut sahibi olabilmektesiniz.

 

Nüfusun neredeyse 50.000’ini bulduğu bu güzel ilçede Çeşme emlak ile konut sorununa büyük ölçüde çare üretilmektedir. Yeni dönem konutlar son teknolojiler, sıra dışı çizgilerle oluşturulduğunda fiyatlar da o oranda yükselmektedir. 300 bin lira 2 milyon lira arasında değişen fiyatlar, yeni dönem inşaat projelerinde evlerin lüks olarak inşa edilmesinden kaynaklanmaktadır. Dubleks boyutlarında inşa edilen apartman dairelerinin yanında villa, konak ve teras kat biçiminde de yeni konut projeleri gerçekleştirilmektedir. Kiralar ise 1000 ila 3 bin lira arasında değişmektedir. Arsa, konut, ofis kiralama veya satın alma işlemlerinizde emlak sektörü sınırsız hizmetleri ile sizleri karşılamaktadır.

 

İlçede yaşayanlar her ne kadar sanayi ve ticaret ile geçimlerini sağladıklarından gelir ortalamasının üzerinde olsalar da nüfus çeken bir ilçe olması bakımından satılık ve kiralık konutlardaki fiyat artışları hızla devam etmektedir. Yerleşim yerlerinin ilçe dışında yapılanmaya başlaması ile ilçe dışında oluşturulan yeni siteler Çeşme emlak konut sıkıntısına çözüm olacak gibi görünmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.