Uncategorized

MÜTEAHHİT KREDİSİ

Ülke ekonomisinin gelişmekte olduğu şu dönemde çalışan kesimin ev sahibi olma olasılığı daha da artmış durumda. TOKİ’nin yaptığı evleri değil Karaburun inşaat firmalarının yaptığı evleri bile dar gelirli aileler alabilmektedirler. Bu noktada inşaat firmaları avantajlı fırsat sunmakta da birbirleriyle yarışır haldedirler.

Ev fiyatlarının hızla arttığı dönemlerde peşin para ile ev almak çalışan kesim için sadece hala hayal olmakta. Ancak bu durumun önüne geçmek ve her gelir grubunun ev sahibi olmasını hedefleyen Karaburun inşaat firmaları farklı çözümler sunmaktadırlar. Bu noktada bankalardan kredi almanız konusunda düşük faizler ile size yardım etmelerinin yanı sıra kendileri de kimi müşterilerin ev sahibi olmasını finanse edebilmektedirler. Eskiden gelen kredi borçları nedeniyle bankalardan kredi alamayan ve belki de kara listede olan müşterileri de ev sahibi yapmayı amaçlayan bu finansal yöntem sayesinde inşaat firması size peşinat ödemenize göre sıfır faizle kredi vermektedirler. Kira öder gibi bankaya değil yüklenici firmaya yapacağınız beş ya da on yıllık bir ödeme ile ev sahibi olmanız kolaylaşır ve mümkün olabilmektedir.

Karaburun inşaat firmaları bu noktada kazan kazan sistemini düsturları olarak almışlardır. Şöyle ki hem siz ev sahibi olmuş olursunuz hem de firmalar evlerini satmış olurlar. Hem siz kazanırsınız hem de onlar. Bu yüzden ev almadan önce firmaların finanse edip etmeyeceklerini öğrenmek yararınıza olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.