Uncategorized

ÇİĞLİ İNŞAAT FİRMALARINI TANIMAK

Son yıllarda ciddi artış gösteren Çiğli inşaat firmaları sanılanın aksine çiğliyi anakent imkânlarının yer aldığı birçok yapıyla renklendirmiş ve tam teşekküllü, teknolojik yeniliklerin tamamının kullanıldığı bir şehir projesi üretirken, taviz vermediği yeşillik ve doğa olanağıyla da şehrin stresi ve yoğunluğunda sakinlerini boğmamaktadır.

Birazda bu imkânları sunan Çiğli inşaat firmaları neler, göz gezdirecek olursak; ilki Çiğli de hatırı sayılır büyük projelerin mimarı olan DMB inşaattır. 2005 yılında kurulan bu firma, 160 adet daireden oluşan Çamlı kent evleri projesinin tamamının mimarıdır. Kalite ve konforu ön planda tutan firma, en güncel inşaat teknikleri ve teknoloji ile donattığı yapılarını, söz verdiği vakitten de önce tamamlayarak müşteri memnuniyetini ne kadar önemsediğini hissettirmiştir. Bir diğer firma olan Avcı inşaat, 1998 yılında kurulmuş ve yılların deneyimiyle sektörün yeniliklerini yakinen takip etmiş ve markalaşma yolunda hızla ilerlemiştir. Ayrıca firma New Plus Çiğli evlerinin de mimarıdır. Son olarak, stüdyo 35 projesi sahibi faaliyet yeri İzmir Karşıyaka olan Katal inşaattan söz edersek, 1983 yılında kurulmuş 4 ayrı şirket ile projelerini sürdüren firma, çevre düzenleme altyapı, çatı sistemleri, kaba inşaat işleri gibi birçok alanda hizmet vererek ihtiyacın tamamına yönelik tek bir firma imzası taşımaktadır.

Çiğli inşaat firmaları denildiğinde, çiğliye sağlamış oldukları yapılardaki üstün teknoloji, insan konforu ve güvenliği ön planda tutulan yapılarıyla akla bu firmalar ve bunlar gibi pek çoğu gelmektedir. Geriye kalansa; imkânlar dâhilinde bu olanaklardan yararlanmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.