Uncategorized

KONAK İNŞAAT TİRE

İzmir’in güneydoğusunda yer alan sevimli ilçesi Tire, Hititlerden Friglere kadar pek çok medeniyete beşiklik etmiştir. Zengin bir tarihi ve kültürel mirasa sahip ilçede geçim kaynağı daha çok ticaret ve sanayiye dayanmaktadır. Ege’de yer alması sebebiyle yeşil alanların genişçe yer kapladığı bu tabiat harikası kent “Yeşil Tire” olarak da anılmaktadır. Konutların daha ziyade konak olarak inşa edilmeye başlaması emlak sektörüne canlılık kazandırmıştır. Konak inşaat Tire için konut ihtiyacını büyük ölçüde karşılayacak gibi görünmektedir.

 

İzmir’in sembolü haline gelen palmiyeden esinlenerek oluşturulan konak inşaatları kente egzotik bir hava katmaktadır. Nüfusun neredeyse 100.000’e ulaştığı bu kalabalık ilçede konut ihtiyacı günden güne artmaktadır. İnşaat sektörü ihtiyacı karşılamak adına konut yapımına ağırlık vermiştir ve daha çok Konak inşaat Tire için konut yapımında daha çok tercih edilmektedir.

 

İlçede yaşayanlar ticaret ve turizm ile geçimlerini sağladıklarından gelir ortalamasının üzerinde olan nüfus, yaz aylarında yazlıkçılara bağlı olarak bir hayli yükselmektedir. Yaz boyunca devam eden etkinlikler, konserler ilçeyi çok canlı bir merkez haline getirmektedir. Bahçeli villalardan tutun da site içerisinde ve havuzlu yazlıklara, dairelere varana kadar çok çeşitli seçeneklerle hizmet veren emlak sektörü Tire’de çok canlıdır. Konak inşaat Tire ile yerleşim yerlerinin ilçe dışında yapılanmaya başlaması ile ilçe dışında oluşturulan yeni siteler konut sıkıntısına çözüm olacak gibi görünmektedir. Dilerseniz bakımlı ve güvenliği olan sitelerden ev alabilir dilerseniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.