Uncategorized

Konut Projelerinden Son Moda Akımlar Göz Doldurmaya Devam Ediyor

Son dönemlerde evlilikler, iş güç sahibi olmalar ve bankaların verdiği cazip krediler nedeniyle birçok ev alma girişiminde bulunan insanlar var. Ve yine son zamanlarda kiralama işlerinden kendini uzak tutan insanların da sayısı oldukça artmış durumda. İnşalar kiraladıkları evde yaşamak için verdikleri paranın boşa giden bir para olduğunu düşünüyorlar. Bununla beraber bankaların verdiği krediler düşünüldüğünde kira verir gibi ev sahibi olurum şeklinde düşünüyorlar. Ama bunun tek kötü yanı merkezi yerlerde olan evlerin bir şekilde birilerinin malı olması ve genelde bu inşaların kiralama taraftarı olmasıdır. Bu sebeple illa merkezde oturacağım diyenler ve merkezde oturmak zorunda olanlar dışında herkes yeni konut projeleri aramaya başlamış durumdadır.

Bunu bilen inşaat şirketleri ise çoktan kolları sıvadılar. Ve artık Türk milletinin değerlerine uygun evler dışında batılı tarzda da konut projeleri yapmaya başladılar. Nasıl yani? Yatak odalarında birer giyinme bölümü veya ayrıca bir giyinme odası, 2 tane ebeveyn banyolu evler yaptılar. Odaları küçülttüler ama salon ve mutfağı büyüttüler hatta çoğunlukla Amerikan mutfak şeklinde mutfak ve salonu birleştirdiler. Hem Türk aile yapısına hem de modern teşebbüslerle hazırlanan bu daire projeleri seçeneklerini çok seveceksiniz. Yani artık anlayacağınız tek banyolu, salondan uzak ve ayrı mutfaklı, dar salonlu evlerin modası da tercih edilme oranı da oldukça düşmüş durumdadır. Ve bu tarzda evler, konutlar yapan inşaat şirketi sayısı her geçen gün biraz daha artmakta ve seçenek skalası git gide büyümektedir.

Ama maalesef inşaat şirketleri her ne kadar legal de görünseler kendi kanunsuz işlerini de kitabına uydurmak konusunda oldukça deneyimlidirler ve elleri bu konuda çok güçlüdür. O sebeple eğer konut projeleri alanına yatırım yapacaksanız mutlaka bu konuda ciddi destek almanız ve her duruma karşı bir avukatla paslaşmanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.